O firmie

Firma "Kamel" oferuje w sklepie stacjonarnym MILANO fashion shoes w Pile przy Al.Powst. Wlkp. 162, oraz na platformie aukcyjnej ALLEGRO nick ZnamiPolatasz sprzedaż obuwia polskiego, włoskiego, portugalskiego oraz z innych państw. Oferowane kolekcje obuwia włoskiego takich firm jak "Venezia", "Studio Moda", "Manas", "Barbara Renzi", hiszpańskich - "UNISA", "MEL BY MELISSA", "Xti", "Twiggy Twiggy", czy też portugalskich "Halrot" i "Atrai", wybierane są na międzynarodowych targach we Włoszech z uwzględnieniem najmodniejszych fasonów kolorów i ozdób. Staramy się przez to promować światowe trendy i łączyć je z oczekiwaniami naszych klientek. Mamy na uwadze kobiety ceniące subtelny styl, elegancje, jakość i wygodę. Miejsce wyprzedawanego obuwia firmy Venezia i Gino Rossi wypierane jest z rewelacyjnym skutkiem przez polskie produkty logowane znakiem Mario Bolucci, 7MIL czy SEMPRE.

W kategorii obuwia męskiego liderami są polskie firmy takie jak: "Domeno""Conhpol", które dawno pozostawiły w tyle zagranicznych producentów oferując najwyższą jakość produktu. Wysiłek tych firm został doceniony przez wymagające grono klientów, które ma 100% gwarancje na to, że obuwie, które użytkuje, nie jest produkowane w krajach "trzeciego świata" z materiałów pozbawionych stosownych certyfikatów i niewiadomej technologii wytwarzania. O ofercie obuwia męskiego posiadamy również obuwie firm tureckich takich jak Luciano Bellini, Venga czy Modda wysoko notowanych w światowych rankingach modowych.

Sprzedawane przez nas obuwie użytkowane jest w państwach Unii Europejskiej, USA, Rosji, Ukrainie, i wielu innych.

Zadowolenie wymagających klientek i klientów jest dla nas najlepszą nagrodą i wykładnikiem świadczącym o topowym wzornictwie i jakości sprzedawanych produktów.

Mając kilkunastoletni staż w handlu obuwiem oraz zaplecze najlepszych firm europejskich mogę z pełną odpowiedzialnością zapewnić, że produkty spełniają najwyższe wymagania i oczekiwania co do jakości, wzornictwa i wygody. Jednak zanim obuwie trafi do sprzedaży, każdy damski model jest testowany,  spełniając drakońskie kryteria mojej małżonki.

Oferując dzisiaj Państwu możliwość zakupu obuwia w naszych sklepach, będziemy wdzięczni za zaufanie jakim nas Państwo obdarzycie.

 

Pozdrawiam,

Mirosław Gracz

 

buty sklep

Waluta

Dane kontaktowe sklepu internetowego milano-buty.pl

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE „KAMEL”
Mirosław Gracz
ul. Margonińska 30
64-920 Piła
NIP 764-101-58-26

blog lifestylowy

Telefon: +48 606451421
Gadu-Gadu: 5902321
e-mail: kamelpila@poczta.onet.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od Pn - Sb w godz. 11:15 - 19:45 i Nd 12:00 - 16:00
25868941 wywołań od 14 lutego 2008
buty sklep