Reklamacje

  • Zgodnie z obowiązującą ustawą kupujący w naszym sklepie stacjonarnym MILANO fashion shoes w Pile przy ul. Al. Powst. Wlkp. 162 lub na platformie aukcyjnej ALLEGRO nick: ZnamiPolatasz ma prawo dochodzić roszczeń związanych z niezgodnością towaru z umową w okresie 24 miesięcy od momentu zakupu.
  • Niezgodność towaru z umową rozpatrywana jest w oparciu o Ustawę z dnia 27-07-2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego Dz.U. Nr 141 poz. 1176.
  • Niezgodność towaru z umową rozpatrywana jest po przedłożeniu czystego obuwia, dowodu sprzedaży, oraz opisu występującej usterki pod rygorem odesłania obuwia nadawcy na jego koszt. Po upływie 6-ciu miesięcy od chwili zakupu obuwia obowiązek udowodnienia niezgodności towaru z umową spoczywa na kliencie.
  • Niezgodność towaru z umową dotyczy  wad ukrych powstałych z winy producenta w obuwiu nie zużytym i nie zniszczonym.
  • Reklamujący nie może żądać zwrotu gotówki lub wymiany na obuwie pozbawione wad, lub obniżenia ceny jeżeli jest możliwość usunięcia niezgodności towaru z umową i przywrócenia parametrów użytkowych obuwia.
  • Sprzedawca zgodnie z przepisami ma 14 dni kalendarzowych na ustosunkowanie się wobec żądań klienta i udzielenie mu informacji o sposobie załatwienia reklamacji.
  • Nieuzasadnione reklamacje będą obciążać klienta kosztami wysyłki w dwie strony.
  • Niezgodność towaru z umową nie ma zastosowania w następujących przypadkach: wady obuwia widoczne w chwili zakupu, wady o których klient został poinformowany lub wiedział o ich występowaniu, naturalne znoszenie się obuwia, uszkodzenia mechaniczne, naturalne ścieranie się spodów i wierzchników – fleków, złe dopasowanie obuwia do stopy, odbarwianie się wyściółek wewnętrznych obuwia wykonanych ze skór barwionych pod wpływem silnego przemoczenia lub wzmożonej potliwości stóp, jak również różnice w kolorze i strukturze - załamania, marszczenia wynikające z naturalnych właściwości skóry występujących w okresie esploatacji.

buty sklep

Waluta

Dane kontaktowe sklepu internetowego milano-buty.pl

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE „KAMEL”
Mirosław Gracz
ul. Margonińska 30
64-920 Piła
NIP 764-101-58-26

blog lifestylowy

Telefon: +48 606451421
Gadu-Gadu: 5902321
e-mail: kamelpila@poczta.onet.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od Pn - Sb w godz. 11:15 - 19:45 i Nd 12:00 - 16:00
25877932 wywołań od 14 lutego 2008
buty sklep