Producenci
BOCCATO 594-555 BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BOCCATO 594-555-M3 - przepiękne botki damskie z najnowszej dystrybucji polskiej firmy.
Z pewnością jeden z najładniejszych botków przeznaczonych dla Pań i młodzieży oczekujących elegancji, harmonii i wyszukanego stylu lansowanego przez włoskich projektantów.
Obuwie przepięknie prezentuję na stopach zwracając uwagę osób znających się na najmodniejszych trendach.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | botki |
|---|---|
| Marka | BOCCATO |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 594 |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2,5 cm protektor |
| Wysokość obcasa | 7 cm |
| Cholewka | skóra lakierowana |
| Wysokość całkowita | 30 cm |
| Obwód cholewki | - |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesienno zimowy |
| Styl | elegancki, na co dzień |
| Futrówka | polar |
| Wkładka | polar |
| Ozdoba | |
| Zapięcie | zamek, paski z gumy zamiast sznurowadeł |