Producenci
PAM PROJECT 2232 POPIELATE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 38; 39; 40
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
PAM PROJECT 2232 to przepiękne włoskie kozaki, wykonane na najwyższym poziomie.
Buty mające w sobie duszę prostej, a zarazem wyrafinowanej elegancji.
Jakość, klasa, szyk, to cechy produktów w pełni doceniane przez użytkowników obuwia tej firmy. Wygodne w użytkowaniu i zwracające uwagę znawców jak i koneserów markowego obuwia.
Zmysłowe nieocieplane kozaki wyściełane skórą do całorocznego użytkowania!
Prezentowany model dostępny w Polsce jest jedynie w naszych sklepach.
PAM PROJECT jest producentem i dostawcą dla najlepszych salonów firmowych w Europie. Wybrane modele tej firmy produkowane były miedzy innymi dla firmy GINO ROSSI.
Wymiary dotyczą obuwia w rozmiarze 37.
| Kod: | 2232 |
|---|---|
| Rodzaj | oficerki |
| Marka | PAM PROJECT |
| Kolor | popielaty |
| Wzór/model | 2232 |
| Podeszwa | kauczuk |
| Wysokość obcasa | 3cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 44cm |
| Obwód cholewki | 34cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | całoroczne, nieocieplane |
| Styl | elegancki |
| Wnętrze - Futrówka | skóra |
| Wkładka | skóra |
| Zapięcie | zamek |