Producenci
VENUS 1950857K CZERWONY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
VENUS 1950857K to najnowszy model młodzieżowego wolkera zaprojektowanego przez najlepszych stylistów europy. Wolkery inaczej glany idealnie trafiają w gusta dziewcząt szukających nowinek modowych. W pakiecie otrzymujemy bezkompromisowy komfort użytkowania i jakość.
Prezentowane glany wykonane z młodzieńczym polotem gdzie idealnie połączono gładką skórę licową ze skórą zamszową.
Turecki producent zadbał o wygodę i komfort używając do produkcji najlepsze gatunkowo skóry i komponenty.
Prezentowane wolkery z pewnością znajdzie miejsce w Twojej garderobie!
Model w limitowanej serii bez możliwości domówienia produktu!
| Kod: | 1950857K |
|---|---|
| Rodzaj | wolkery, glany |
| Marka | VENUS |
| Kolor | czerwony |
| Wzór/model | 1950857K |
| Podeszwa | syntetyczna |
| Wysokość obcasa | 4cm |
| Cholewka | skóra licowa, zamszowa |
| Wysokość całkowita | 23m |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | koc obuwniczy |
| Wkładka | filc |
| Zapięcie | zamek, sznurowany |