Producenci
VENUS 1953758K BRĄZ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 41
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
VENUS 1953758K - damski trzewik zaprojektowany przez najlepszych stylistów Europy. Trzewiki idealnie trafiają w gusta kobiet dziewcząt poszukujących nowinek modowych. W pakiecie otrzymujemy bezkompromisowy komfort użytkowania i jakość.
Prezentowane trzewiki wykonane ze smakiem gdzie idealnie połączono gładką skórę typu crazy z krążkami skóry w różnych kolorach. Trzewik "inny" - piękny sam w sobie, zwracający uwagę swoją prostotą. dolna część cholewki woskowana co z pewnością podnosi urok obuwia.
Turecki producent zadbał o wygodę i komfort używając do produkcji najlepsze gatunkowo skóry i komponenty.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 1953758K |
|---|---|
| Rodzaj | trzewiki |
| Marka | VENUS |
| Kolor | brąz |
| Wzór/model | 1953758K |
| Podeszwa, klin | syntetyczna |
| Wysokość obcasa | 3,5 cm |
| Cholewka | skóra crazy |
| Wysokość całkowita | 14 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | koc obuwniczy |
| Wkładka | filc |
| Zapięcie | zamek, wsuwane |