| Rodzaj | kozaki |
|---|---|
| Marka | VINCEZA |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 20-16097 BK |
| Podeszwa | syntetyczna |
| Wysokość obcasa | 4cm |
| Cholewka | syntetyk, skóropodobny zamsz |
| Wysokość całkowita | 49cm |
| Obwód cholewki | 38cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | uniwersalny na co dzień |
| Futrówka | koc obuwniczy |
| Wkładka | filc |
| Ozdoba | - |
| Zapięcie | wsuwane, zamek |
Producenci
VINCEZA 20-16076 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
VINCEZA 20-16076 to eleganckie wciągane kozaki z dystrybucji polskiej firmy perfekcyjnie wykonane z materiałów syntetycznych imitujących skórę zamszową przeznaczone do użytkowania na co dzień.
Model opracowany przez najlepszych dizajnerów trafiający w gusta wymagającej klienteli, równocześnie gwarantujący bezkompromisowy komfort użytkowania i jakość.
Bardzo dobrze prezentują się na stopach, wygodę zawdzięczający najnowszej technologii projektowania i produkcji. Na wysokości kostki od wewnętrznej zamek ułatwiający wsunięcie stopy i idealne spasowanie cholewki. Sznytu dodają woskowane czubki i pięty.
Kozak idealny na sezon jesienny jak i zimowy, ocieplone tkaniną obuwniczą.
Model w limitowanej serii bez możliwości domówienia produktu!