Producenci
exquisite 1397 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 38; 39
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
EXQUISITE 1397 - przepiękne botki damskie z najnowszej kolekcji polskiego producenta.
Prawdopodobnie jeden z najładniejszych całorocznych nieocieplanych botków przeznaczonych dla Pań oczekujących elegancji, harmonii i wyszukanego stylu lansowanego przez włoskich projektantów.
Niepowtarzalna linia botków czyni z prezentowanego modelu rewelacyjne obuwie odznaczające się wyszukanym smakiem oraz wygodą gwarantowaną wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia.
Obuwie przepięknie prezentuję na stopach zwracając uwagę osób znających się na najmodniejszych trendach.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | botki |
|---|---|
| Marka | EXQUISITE |
| Kolor | botki |
| Wzór/model | 1397 |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 3 cm, protektor |
| Wysokość obcasa | 5 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 27 cm |
| Obwód cholewki | - |
| Tęgość | G |
| Sezon | całoroczne |
| Styl | elegancki, na co dzień |
| Futrówka | bezpodszewkowe |
| Wkładka | skóra |
| Ozdoba | folia lustrzana na paskach |
| Zapięcie | zamek, paski skórzane |