Producenci
ARTIKER 53C0758 BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 36; 38; 39; 40
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
ARTIKER 53C0758 - botki damskie z najnowszej dystrybucji firmy HBH .
Botki przeznaczonych dla Pań i młodzieży oczekujących elegancji, harmonii i wyszukanego stylu lansowanego przez najlepszych projektantów Europy.
Obuwie przepięknie prezentuję na stopach zwracając uwagę osób znających się na najmodniejszych trendach do których z pewnością należy tłoczona skóra jak również rewelacyjny spód o kanciastym kształcie.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | botki |
|---|---|
| Marka | ARTIKER |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 53C0758 |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 3 cm protektor |
| Wysokość obcasa | 5 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 23 cm |
| Obwód cholewki | - |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesienno zimowy |
| Styl | na co dzień |
| Futrówka | polar |
| Wkładka | polar |
| Ozdoba | przetłoczenia cholewki |
| Zapięcie | zamek, sznurowadła |