Producenci
BEST-BUT 1953538 BEŻ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BEST-BUT 195353 - przepiękne klasyczne kozaki z kolekcji polskiego producenta, przeznaczone dla Pań szukających nowinek modowych lansowanych przez włoskich projektantów.
Elegancka linia kozaka w połączeniu z taliowaną cholewką czyni z prezentowanego modelu eleganckie obuwie odznaczające się wyszukanym smakiem, a stabilny obcas zapewnia mega wygodę.
Obuwie przepięknie prezentuję na stopach podkreślając urodę i wdzięk kobiety idealne do eleganckich ubiorów jak i zestawów każualowych.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | kozak |
|---|---|
| Marka | BEST-BUT |
| Kolor | beżowy |
| Wzór/model | 1953538 |
| Podeszwa | syntetyczna |
| Wysokość obcasa | 6,5 cm oklejony skórą |
| Cholewka | skóra licowa |
| Wysokość całkowita | 45 cm |
| Obwód cholewki | 33 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | elegancki |
| Futrówka | polar obuwniczy |
| Wkładka | polar |
| Ozdoba | - |
| Zapięcie | zamek |