Producenci
BEST BUT 2782040 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 38
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
BEST BUT 2782040 - twarzowy model botka opartego na włoskich trendach modowych łączących elegancję, uniwersalność, wygodę i wyszukany styl. Botki damskie wyprodukowane przez polskiego producenta z polskich komponentów najwyższej jakości.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 2782040 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | BEST BUT |
| kolor | czarny |
| Wzór/model | 2782040 |
| Wysokość obcasa | 5 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 3 cm |
| Cholewka | skóra welurowa |
| Wysokość całkowita | 27 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień zima |
| Styl | młodzieżowy |
| Wnętrze | koc |
| Wkładka | filc |
| Zapięcie | zamek |