Producenci
BOCCATO 040.541 BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 38
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
BOCCATO 040.541 - przepiękne botki damskie z najnowszej dystrybucji polskiej firmy.
Z pewnością jeden z najładniejszych botków przeznaczonych dla Pań i młodzieży oczekujących elegancji, harmonii i wyszukanego stylu lansowanego przez włoskich projektantów.
Obuwie przepięknie prezentuję na stopach zwracając uwagę osób znających się na najmodniejszych trendach.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | botki |
|---|---|
| Marka | BOCCATO |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 040 |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 3 cm protektor |
| Wysokość obcasa | 5cm |
| Cholewka | skóra lakierowana |
| Wysokość całkowita | 19 cm |
| Obwód cholewki | - |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesienno zimowy |
| Styl | elegancki, na co dzień |
| Futrówka | polar |
| Wkładka | polar |
| Ozdoba | chromowana agrafka możliwość zdjęcia |
| Zapięcie | zamek, paski z gumy zamiast sznurowadeł |