Producenci
BOCCATO 0681-1601 GREY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BOCCATO 0681-1601 GREY - przepiękne botki damskie z najnowszej kolekcji tureckiego producenta.
Hit na sezon jesiennozimowy. Trzewiki przeznaczone dla Pań o wysokich wymaganiach, szukających nowinek modowych lansowanych przez włoskich projektantów.
Modna linia botków czyni z prezentowanego modelu produkt odznaczając się wyszukanym smakiem, elegancją oraz wygodą gwarantowaną wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia.
Obuwie pięknie prezentuje się na stopach!
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 0681-1601 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | BOCCATO |
| kolor | grey |
| Wzór/model | 0681-1601 |
| Wysokość obcasa | 3,5 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2 cm |
| Cholewka | skóra metalizowana |
| Wysokość całkowita | 15 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | elegancki, na co dzień |
| Wnętrze | polar obuwniczy |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | zamek, klamra |