Producenci
BOCCATO 360-291-D1 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 35; 40
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
BOCCATO 360.291 - subtelne botki damskie wyprodukowane w Turcji na zlecenie włoskiej firmy. Botki przeznaczone dla Pań lubujących się w prostocie, elegancji i konserwatywnym wzornictwie.
Elegancko prezentujące się na stopach, wypełniające lukę obuwia pozbawionego zwracającej uwagi biżuterii.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 360.291 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | BOCCATO |
| kolor | czarny |
| Wzór/model | 360 |
| Wysokość obcasa | 7 cm |
| Podeszwa | syntetyczna, gruba, klin 2 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 23 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | syntetyczny baranek |
| Wkładka | syntetyczny baranek |
| Zapięcie | zamek, rzep |