Producenci
BOCCATO 376.630 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 38
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
BOCCATO 376.630.2.M3.D - przepiękne włoskie boki z najnowszej kolekcji wyprodukowane w Turcji.
Hit na sezon jesiennozimowy. Botki przeznaczone dla Pań uwielbiających modowe obuwie lansowane przez włoskich projektantów.
Modna linia botków czyni z prezentowanego modelu produkt odznaczając się wyszukanym smakiem, elegancją oraz wygodą gwarantowaną wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia.
Obuwie pięknie prezentuje się na stopach, a użyte ozdoby są tym czym na torcie wisienka.
Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatnich latach obuwie najlepszych marek produkowane jest w Turcji słynącej z rewelacyjnej jakości skór i bardzo dobrej jakości wykonania. Warto też wspomnieć o relatywnie niskich kosztach produkcji mających odbicie w końcowej cenie produktu.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 376-630-2 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | BOCCATO |
| kolor | czarny |
| Wzór/model | 376 |
| Wysokość obcasa | 4,5 cm |
| Podeszwa | syntetyczna piankowa, klin, gr. 2 cm |
| Cholewka | skóra zamszowa |
| Wysokość całkowita | 22 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | elegancki, na co dzień |
| Wnętrze | polar obuwniczy |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | zamek, guma |