Producenci
BOCCATO 444-21K-4325 BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 38
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
BOCCATO 444.21K-4325 - szałowe botki damskie z bezpośredniej dystrybucji obuwia marki BOCCATO dla kobiet w każdym przedziale wiekowym lubującym się w nowinkach promowanych na targach mediolańskich.
Super modne odznaczające się wyszukaną masywną podeszwą super krojem przyszwy, oraz wygodą.
Botki pięknie prezentuje się na stopach wydłużając równocześnie o kilka centymetrów linię nóg.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 444.21K-4325 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | BOCCATO |
| kolor | czarny |
| Wzór/model | 444 |
| Wysokość obcasa | 8,5 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 3,5 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 21 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | materiał |
| Wkładka | skóra |
| Zapięcie | zamek |