Producenci
BRAVOMODA 2215 BEŻ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 35; 37
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
BRAVOMODA 2215 to najnowszy model eleganckich kozaków opartych o najnowsze trendy mody włoskiej.
Wciągane, zapinane na wysokości kostki zameczkiem dedykowane dla kobiet oczekujących bezkompromisowej wygody, komfortu, szyku i elegancji. Wykonane na najwyższym europejskim poziomie przez polską manufakturę BRAVOMODA.
Szalenie wygodne, wspaniale dopasowane do stopy. Wg opinii użytkowniczek obuwia tej marki poziom jak i staranność wykonania jest bezkonkurencyjna na naszym rynku.
Kozaki te idealnie komponują się z eleganckimi kreacji na spotkania towarzyskie jak i do użytkowania na co dzień.
Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji prezentowanego obuwia gwarantuje wysoką wygodę oraz długotrwałość w użytkowaniu prezentowanego produktu.
Wymiary dotyczą obuwia w rozmiarze 37.
| Kod: | 2215 |
|---|---|
| Rodzaj | kozaki |
| Marka | BRAVOMODA |
| Kolor | beż |
| Wzór/model | 2215 |
| Podeszwa | syntetyczna |
| Wysokość obcasa/koturna | 9 cm |
| Cholewka | skóra welurowa |
| Wysokość całkowita | 52 cm |
| Obwód cholewki | 35 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | całoroczne, nieocieplane |
| Styl | elegancki, na co dzień |
| Futrówka | przyszwa - tkanina, cholewka bez podszewki |
| Wkładka | filc |
| Zapięcie | wciągane, zamek |