Producenci
BRAVOMODA 2360 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BRAVOMODA 2360 to hit eleganckich kozaków opartych o najnowsze trendy mody włoskiej.
Wciągane, zapinane na wysokości kostki zameczkiem dedykowane dla kobiet oczekujących bezkompromisowej wygody, komfortu, szyku i elegancji. Wykonane na najwyższym europejskim poziomie przez polską manufakturę BRAVOMODA.
Szalenie wygodne, wspaniale dopasowane do stopy. Wg opinii użytkowniczek obuwia tej marki poziom jak i staranność wykonania jest bezkonkurencyjna na naszym rynku. Tylna część cholewki wykonana z lycry dzięki czemu cholewka perfekcyjnie opina podudzie.
Kozaki te idealnie komponują się z eleganckimi kreacji na spotkania towarzyskie jak i do użytkowania na co dzień.
Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji prezentowanego obuwia gwarantuje wysoką wygodę oraz długotrwałość w użytkowaniu prezentowanego produktu.
Wymiary dotyczą obuwia w rozmiarze 35.
| Kod: | 2360 |
|---|---|
| Rodzaj | kozaki |
| Marka | BRAVOMODA |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 2360 |
| Podeszwa | syntetyczna |
| Wysokość obcasa/koturna | 7,5 cm |
| Cholewka | skóra, lycra |
| Wysokość całkowita | 52 cm |
| Obwód cholewki | 32 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | całoroczne, ocieplane |
| Styl | elegancki, na co dzień |
| Futrówka | tkanina |
| Wkładka | filc |
| Zapięcie | wciągane, zamek |