Producenci
EXQUISITE 1595 BRĄZ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 36, 38, 40
EXQUISITE 1595 - przepiękne kowbojki z najnowszej kolekcji polskiego producenta.
Hit na okres jesienny! Wsuwane przeznaczone dla Pań szukających nowinek modowych lansowanych przez włoskich projektantów. Wyprodukowany na wzór kowbojek hiszpańskich i amerykańskich z uwzględnieniem anatomicznej budowy stóp polek.
Elegancka linia kowbojki czyni z prezentowanego modelu eleganckie obuwie odznaczające się wyszukanym smakiem, a stabilny obcas zapewnia mega wygodę gwarantowaną również wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia.
Obuwie przepięknie prezentuję na stopach podkreślając urodę i wdzięk kobiety idealne do każualowych ubiorów jak i stylu country.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | kowbojki |
|---|---|
| Marka | EXQUISITE |
| Kolor | brąz |
| Wzór/model | 1595 |
| Podeszwa | syntetyczna |
| Wysokość obcasa | 6 cm |
| Cholewka | skóra welur |
| Wysokość całkowita | 37 cm |
| Obwód cholewki | 31 cm dla rozm. 36 |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesiennozimowy |
| Styl | na co dzień country |
| Futrówka | materiał |
| Wkładka | skóra |
| Ozdoba | haft |
| Zapięcie | wciągane |