Producenci
G COMFORT 5188-17 JEANS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
G-COMFORT 5188-17 jeans - najnowszy model botka lub jak to woli sneakersa opracowanego przez niemiecką manufakturę produkującą obuwie najwyższej klasy. Obuwie przypomina typ trekkinga trzymające parametry termiczne stopy. Obuwie produkowane jest w technologii TEX ze skór himalajskich jaków.
Prócz wizualnych walorów zewnętrznych atutem jest ciepły, miękki i gruby spód który wręcz przylepia się do nierówności podłoża.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 5188-17 |
|---|---|
| Rodzaj | botek, trzewik, trekking |
| Marka | G-COMFORT |
| kolor | jeans |
| Wzór/model | 5188 |
| Wysokość obcasa | 3,5 cm |
| Podeszwa | syntetyk gr. 2 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 16 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | botki |
| Wnętrze | polar |
| Wkładka | skóra |
| Zapięcie | sznurowane, zamek |