Producenci
GAMIS 3560 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 36
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
GAMIS 3560 to przepiękne klasyczne kozaki wyprodukowane przez polskiego producenta. Wzornictwo oparte na włoskich trendach lansowanych na mediolańskich targach obuwniczych.
Najwyższa jakość skór i staranne wykonanie plasuje prezentowany model kozaków w ścisłej czołówce najlepszego obuwia. Sznytu dodaje super krój oraz bardzo ładny obcas oklejony skórą z ciekawym wzorem.
Prezentowany model jest odpowiedzią na zapotrzebowanie kobiety bezkompromisowej oczekującej elegancji, smaku, perfekcyjnego wykonania, a przede wszystkim wygody.
Model w limitowanej serii bez możliwości domówienia produktu!
| Rodzaj | kozaki |
|---|---|
| Marka | Gamis |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 3560 |
| Podeszwa | syntetyczna |
| Wysokość obcasa | 7cm |
| Cholewka | skóra licowa |
| Wysokość całkowita | 43cm |
| Obwód cholewki | 33cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | uniwersalny na co dzień |
| Futrówka | materiał obuwniczy |
| Wkładka | filc |
| Ozdoba | - |
| Zapięcie | zamek |