Producenci
JANA 8-25321-27 KHAKI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 38; 39; 40
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
JANA 8-25321-27 707 - ładne i eleganckie botki dla Pań preferujące klasykę eleganckiego obuwia.
Prezentowane botki wyprodukowane przez niemiecką firmę z grupy takich producentów jak: WORTMANN, TAMARIS, CAPRICE, RIEKER, gwarantującą bezkompromisowy komfort użytkowania i jakość a grubszy spód zapewnia lepszą ciepłotę stóp. Szeroka guma po zewnętrznej idealnie ułozy sie do podudzia.
Bardzo dobrze prezentują się na stopach, są wygodne dzięki użyciu w produkcji najnowszej technologii i komponentów.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 8-25321-27 713--07 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | JANA |
| kolor | khaki |
| Wzór/model | 25321 |
| Wysokość obcasa | 3,5cm |
| Podeszwa | syntetyczna gr 1,5cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 18cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | polar |
| Wkładka | lateksowa, materiał |
| Zapięcie | wsuwane, zamek |