Producenci
JEEP JL21540A EKRI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JEEP JL21540A to super hit półbuta - trampka, sneakersa w stylu wolker w najmodniejszej kolorystyce na sezon letni.
SAHARA – obuwie o rewelacyjnej stylistyce. Fantazja, swoboda, wygoda nadal nie schodzi z najwyższych rankingów, ciesząc się niesłychaną popularnością.
SAHARA – najmodniejsze buty sezonu. Co takiego w sobie mają, że przyciągają tak liczne rzesze miłośników dobrego stylu? Noszą je wszyscy – gwiazdy kina, sportowcy, blogerki modowe, licealiści, przedsiębiorcy i… miłośnicy casualowej wygody. Są lekkie, i wygodne.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | JL2154A |
|---|---|
| Rodzaj | półbuty - wolker |
| Marka | JEEP |
| kolor | ekri |
| Wzór/model | SAHARA |
| Wysokość obcasa | 2 cm |
| Podeszwa | gruba syntetyczna |
| Cholewka | materiał |
| Wysokość całkowita | 12 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | sezon letni |
| Styl | wolker |
| Wnętrze | materiał |
| Wkładka | materiał |
| Zapięcie | sznurowane |