Producenci
JEEP JL21543A EKRI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: brak towaru
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
JEEP JL21543A EKRI to super hit botka w stylu wolker w najmodniejszej kolorystyce na sezon letni.
SAHARA BOOT – obuwie o rewelacyjnej stylistyce. Fantazja, swoboda, wygoda nadal nie schodzi z najwyższych rankingów, ciesząc się niesłychaną popularnością.
SAHARA BOOT – najmodniejsze buty sezonu. Co takiego w sobie mają, że przyciągają tak liczne rzesze miłośników dobrego stylu? Noszą je wszyscy – gwiazdy kina, sportowcy, blogerki modowe, licealiści, przedsiębiorcy i… miłośnicy casualowej wygody. Są lekkie, i wygodne.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | JL21543A |
|---|---|
| Rodzaj | botek |
| Marka | JEEP |
| kolor | ekri |
| Wzór/model | SAHARA BOOT |
| Wysokość obcasa | 2 cm |
| Podeszwa | gruba syntetyczna |
| Cholewka | materiał |
| Wysokość całkowita | 22 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | sezon letni |
| Styl | wolker |
| Wnętrze | materiał |
| Wkładka | materiał |
| Zapięcie | zamek, sznurowane |