Producenci
JEZZI ASA62-37 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JEZZI ASA62-37 to najmodniejsze w tym sezonie kozaki z syntetycznego zamszu. Najnowsze wzornictwo oparte na włoskich trendach lansowanych na mediolańskich targach obuwniczych.
Prezentowany model jest odpowiedzią na zapotrzebowanie kobiety bezkompromisowej oczekującej elegancji, smaku, perfekcyjnego wykonania, a przede wszystkim wygody.
Zaletą kozaków jest rozciągliwy zamsz idealnie układający się do podudzia, oraz wysokość pod kolano.
idealne do użytkowania na co dzień jak i na imprezy towarzyskie do krótkiej czarnej.
Z pewnością buty te mogą wzbudzić zainteresowanie i miejsce w Twojej garderobie!
Model w limitowanej serii bez możliwości domówienia produktu!
Wymiary dotyczą obuwia w rozmiarze 37.
| Rodzaj | kozaki |
|---|---|
| Marka | JEZZI |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | ASA362-37 |
| Podeszwa | syntetyczna |
| Wysokość obcasa | 3cm |
| Cholewka | zamsz syntetyczny |
| Wysokość całkowita | 54cm |
| Obwód cholewki | 34cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | uniwersalny, na co dzień |
| Futrówka | materiał obuwniczy |
| Wkładka | materiał obuwniczy |
| Ozdoba | - |
| Zapięcie | zamek |