Producenci
KORDEL 2449 MIX
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KORDEL 2449 petarda wyprodukowana przez polską manufakturę KORDEL. Botki odznaczające się finezją, elegancją, gustem i dobrym smakiem! Widać tu najmodniejszy włoski sznyt z delikatną nutą stylistyki hiszpańskiej. Mix najmodniejszych kolorów jest dopełnieniem urody prezentowanego modelu. Botki rewelacyjnie prezentują się z stopach wzbudzając uzasadnione zainteresowanie.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 2449 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | KORDEL |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wzór/model | 2449 |
| Wysokość obcasa | 8 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2 cm |
| Cholewka | skóra licowa, metalizowana, lycra |
| Wysokość całkowita | 26 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | elegancki |
| Wnętrze | polar |
| Wkładka | polar |
| Zapięcie | zamek |