Producenci
LORETTA VITALE 504 BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LORETTA VITALE 504 - klasyczny botek opracowany przez włoskich stylistów i wyprodukowany w Turcji, który z powodzeniem założy kobieta i dziewczyna w każdym wieku. Perfekcyjnie wykonany i wygodny.
Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatnich latach obuwie najlepszych marek produkowane jest w Turcji słynącej z rewelacyjnej jakości skór i bardzo dobrej jakości wykonania. Warto też wspomnieć o relatywnie niskich kosztach produkcji mających odbicie w końcowej cenie produktu.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 504 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | LORETTA VITALE |
| kolor | czarny |
| Wzór/model | 504 |
| Wysokość obcasa | 3,5 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2 cm |
| Wysokość całkowita | 20 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | ma co dzień |
| Wnętrze | polar obuwniczy |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | zamek, sznurowany |