Producenci
LORETTA VITALE H2890-389 BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 36; 37; 38; 39
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
LORETTA VITALE H2890-389 - przepiękne boki z najnowszej kolekcji polskiego dystrybutora markowego obuwia.
Modna linia botków czyni z prezentowanego modelu produkt odznaczając się wyszukanym smakiem, elegancją oraz wygodą gwarantowaną wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia.
Obuwie pięknie prezentuje się na stopach, a kształt obcasa i biżuteria na nim "robi całą robotę"
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | H2890-389 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | LORETTA VITALE |
| kolor | czarny |
| Wzór/model | H289-389 |
| Wysokość obcasa | 6 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2,5 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 20 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | elegancki |
| Wnętrze | polar obuwniczy |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | zamek |