Producenci
LORETTA VITALE H5239-3610 GREY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 36; 37; 38; 39; 40
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
LORETTA VITALE H5239-3610 - Klasyczny elegancki botek dla każdej damskiej grupy wiekowej.
Realizacja najnowszej myśli włoskich projektantów czyni z prezentowanego modelu obuwie damskie jak i młodzieżowe odznaczające się elegancją za sprawą subtelnej biżuterii na cholewce botków
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | H5239-3310 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | LORETTA VITALE |
| kolor | grey |
| Wzór/model | H5239-3610 |
| Wysokość obcasa | 4 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba ciepła 1,5 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 17 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | elegancki |
| Wnętrze | polar obuwniczy |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | zamek |