Producenci
LORETTA VITALE WR081-B532 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 39
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
LORETTA VITALE WR081-B532 to przepiękne markowe kozaki opracowane przez włoskich stylistów. Buty mające w sobie duszę prostej, a zarazem wyrafinowanej elegancji.
Szalenie wygodne, efektowne i wspaniale dopasowane do stopy. Przeznaczone dla kobiety bezkompromisowej oczekującej elegancji, smaku, perfekcyjnego wykonania, a przede wszystkim wygody. Kozaki dla każdej damskiej grupy wiekowej.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | kozaki |
|---|---|
| Marka | LORETTA VITALE |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | WR081 |
| Podeszwa | syntetyczna 2,5 cm |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Cholewka | skóra welurowa |
| Wysokość całkowita | 42 cm |
| Obwód cholewki | 36 cm dla rozmiaru 38 |
| Tęgość | G |
| Sezon | zimowy |
| Styl | elegancki |
| Futrówka | polar |
| Wkładka | materiał obuwniczy |
| Ozdoba | - |
| Zapięcie | zamek |