Producenci
MANAS 121D0605FFI BEŻ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 38; 39; 40
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
MANAS 121D0605FFI to przepiękne kozaki z kolekcji włoskiej firmy. Wykonane na najwyższym światowym poziomie. Ręcznie malowane, maszynowo postarzane i brudzone mające stwarzać efekt niedbałości o ich wygląd a przez to wzbudzające zainteresowanie i chęć ich posiadania. Skórzany spód z dotryskiem gumy podnosi klasę prezentowanego modelu.
Prezentowany model dostępny jest jedynie w naszych ofertach i sklepach.
| Kod: | 121D0605FFI |
|---|---|
| Rodzaj | kozaki |
| Marka | MANAS |
| kolor | brąz |
| Wzór/model | 121 |
| Wysokość obcasa | 2 cm |
| Podeszwa | skórzana z dotryskiem kauczuku |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 36 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | nieocieplane całoroczne |
| Styl | elegancki |
| Wnętrze | skóra |
| Wkładka | skóra |
| Obwód cholewki | 33 cm dla rozmiaru 35 |
| Zapięcie | zamek |