Producenci
MANAS 82686 CZEKOLADOWY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 35; 37; 39
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
MANAS 82686 to przepiękne, najmodniejsze włoskie kozaki. Wykonane na najwyższym światowym poziomie. Buty mające w sobie duszę prostej, a zarazem wyrafinowanej elegancji.
Jakość, klasa, szyk, to cechy produktów firmy MANAS w pełni doceniane przez użytkowników obuwia tej firmy.
Wygodne w użytkowaniu i zwracające uwagę znawców jak i koneserów markowego obuwia.
Prezentowany model dostępny jest jedynie w naszych ofertach i sklepach.
Wymiary dotyczą obuwia w rozmiarze 37.
| Kod: | 82686 |
|---|---|
| Rodzaj | kozaki |
| Marka | MANAS |
| Kolor | czekoladowy |
| Wzór/model | 82686 |
| Podeszwa | syntetyczna gr. 1cm |
| Wysokość obcasa | 9,5cm |
| Cholewka | skóra zamszowa |
| Wysokość całkowita | 44cm |
| Obwód cholewki | 33cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | całoroczne, nieocieplane |
| Styl | elegancki |
| Wnętrze - Futrówka | skóra |
| Wkładka | skóra |
| Zapięcie | zamek |