Producenci
MARCO TOZZI 2-25423-43 BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary : 36,37,38,40
MARCO TOZZI 2-25423-43 - sztyblety na grubszym cieplejszym spodzie, wyprodukowane przez niemiecki koncern Wortmann Schuh-Holding KG, który gwarantuje bezkompromisowy komfort użytkowania i jakość.
Świetnie prezentują się na stopach - cieszą się dużym zainteresowaniem młodzieży jak i Pań w każdym przedziale wiekowym. Rewelacyjne wykończenie cholewki w postaci materiałowego ściągacza powoduje idealne przyleganie cholewki do podudzia.
Obuwie VEGAN kierowane dla klientów negujących wyroby z naturalnej skóry.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 2-25423-43 |
|---|---|
| Rodzaj | sztyblet |
| Marka | MARCO TOZZI |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 25449 |
| Wysokość obcasa | 4 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2,5 cm |
| Cholewka | syntetyczna |
| Wysokość całkowita | 19 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | polar obuwniczy |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | ściągacz materiałowy |