Producenci
MARCOTOZZI 2-23791-27 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 36; 39; 40; 41
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
MARCO TOZZI 2-23791-27 002 to mega modne dziewczęce wolkery - glany wykonane z naturalnej skóry.
Wyprodukowane przez niemiecką firmę z grupy takich producentów jak: WORTMANN, TAMARIS, CAPRICE, RIEKER, gwarantującą bezkompromisowy komfort użytkowania i jakość.
Bardzo dobrze prezentują się na stopach, są wygodne dzięki użyciu w produkcji najnowszej technologii i komponentów.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 2-23791-27 002 |
|---|---|
| Rodzaj | wolkery, glany |
| Marka | MARCO TOZZI |
| kolor | czarny |
| Wzór/model | 23791 |
| Wysokość obcasa | 1,5cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 4cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 23cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | polar |
| Wkładka | lateksowa, materiał |
| Zapięcie | sznurowane, zamek |