Producenci
RAVINI 064-3120 RUDY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 36; 37; 38; 39; 40
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
RAVINI 064.3120S.A - eleganckie wysokie sztyblety damskie markowej firmy RAVINI.
Hit na sezon jesienno zimowy. Przeznaczone dla Pań szukających nowinek modowych lansowanych przez włoskich projektantów na targach mediolańskich.
Sztyblet na najmodniejszym grubym spodzie czyni z prezentowanego modelu produkt odznaczając się wyszukanym smakiem, elegancją oraz wygodą gwarantowaną wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia. Sztyblety zjawiskowo prezentują się na stopach każdej kobiety i uważane są za jedne z ładniejszych modeli obecnego sezonu.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 064.3120S.A |
|---|---|
| Rodzaj | sztyblety |
| Marka | RAVINI |
| kolor | rudy |
| Wzór/model | 064.3120 |
| Wysokość obcasa | 5,5 cm o ciekawym kształcie |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 3 cm protektor |
| Cholewka | skóra zamszowa gruba |
| Wysokość całkowita | 20 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | elegancki, na co dzień |
| Wnętrze | polar obuwniczy |
| Wkładka | polar |
| Zapięcie | wciągane |