Producenci
RAVINI 1001 BORDOWY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37;
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
RAVINI 1001 - niskie botki z najnowszej kolekcji polskiego dystrybutora markowego obuwia przeznaczone dla Pań mających problemy ze stopami.
Cholewka szersza na śródstopiu dodatkowo zaopatrzona z dwóch stron języka w gumy ułatwia wygodne użytkowanie obuwia Paniom z wyższym podbiciem. Zakładanie i łatwe sciąganie umożliwia pas z rzepem. Prezentowany model z pewnością da dużo zadowolenia kobietom w wieku balzakowskim.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 1001 |
|---|---|
| Rodzaj | glan, wolker, botek |
| Marka | RAVINI |
| kolor | bordowy |
| Wzór/model | 1001 |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 1 cm klin |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 15 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień zima |
| Styl | elegancki |
| Wnętrze | cienki polar obuwniczy |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | rzep |