Producenci
RAVINI 187-25 TAUPE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 39;
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
W przypadku braku rozmiarówki jest możliwość uzyskania - potwierdzenia informacji sms-em 606451421
RAVINI 187.25-6T SA - eleganckie trzewiki - botki damskie z kolekcji polskiego dystrybutora markowego obuwia.
Obuwie ze skóry licowej dla Pań i młodzieży w każdym przedziale wiekowym.
Trzewiki rewelacyjnie prezentuje się na stopach wzbudzając ogólne zainteresowanie. W prezentowanym obuwiu podziwiać możemy kunszt wykonania, dobry smak i najnowsze trendy modowe. Rewelacyjny spód zwraca uwagę co podbija zainteresowanie prezentowanym modelem.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 187.25-6TSA |
|---|---|
| Rodzaj | trzewiki, botki |
| Marka | RAVINI |
| kolor | taupe |
| Wzór/model | 187 |
| Wysokość obcasa | 4,5 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba ciepła 3 cm |
| Cholewka | skóra licowa |
| Wysokość całkowita | 19 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień zima |
| Styl | każualowy |
| Wnętrze | polar |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | zamek, sznurowane |