Producenci
RAVINI 319-1147 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 39
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
RAVINI 319.1147 - wytaliowane włoskie botki wyprodukowany w Turcji odznaczające się elegancką linią spełnią najbardziej wyrafinowane wymagania klienta.
Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatnich latach obuwie najlepszych marek produkowane jest w Turcji słynącej z rewelacyjnej jakości skór i bardzo dobrej jakości wykonania. Warto też wspomnieć o relatywnie niskich kosztach produkcji mających odbicie w końcowej cenie produktu.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 319.1147 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | RAVINI |
| kolor | czarny |
| Wzór/model | 319.1147 |
| Wysokość obcasa | 4 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 1,5 cm protektor |
| Wysokość całkowita | 25 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | ma co dzień |
| Wnętrze | polar obuwniczy |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | zamek |