Producenci
RAVINI G143-2201 BEŻ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 39
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
RAVINI G143 2201 - modne włoskie botki wyprodukowany w Turcji odznaczające się szerszą i lżejszą podeszwą które spełnia nawet wyrafinowane wymagania klienta. Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatnich latach obuwie najlepszych marek produkowane jest w Turcji słynącej z rewelacyjnej jakości skór i bardzo dobrej jakości wykonania. Warto też wspomnieć o relatywnie niskich kosztach produkcji mających odbicie w końcowej cenie produktu.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | G143 2201 |
|---|---|
| Rodzaj | botki |
| Marka | RAVINI |
| kolor | beżowy |
| Wzór/model | g1430 2201 |
| Wysokość obcasa | 4 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2 cm protektor |
| Wysokość całkowita | 24 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | ma co dzień |
| Wnętrze | polar obuwniczy |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | zamek, sznurowany |