Producenci
TAMARIS 8-83707-42 BLACK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 36; 36; 37; 37; 38; 38; 39; 39; 40; 40
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
TAMARIS 8-83707-42 skórzane trampki na minimalnym podwyższeniu w pięcie i czarnym kolorze wyprodukowane przez przez niemiecką firmę TAMARIS gwarantującą bezkompromisowy komfort użytkowania i jakość.
Trampki bardzo dobrze prezentują się na stopach, są wygodne dzięki użyciu najlepszych gatunkowo skór i wyściółek materiałowych.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 8-83707-42 |
|---|---|
| Rodzaj | półbut |
| Marka | TAMARIS |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 83707 |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2,5 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 16 cm |
| Tęgość | - |
| Sezon | wiosna lato jesień |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | materiał |
| Wkładka | skóra |
| Zapięcie | zamek, sznurowane |