Producenci
TAMARIS 8-85209-29 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 38; 39
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
TAMARIS 8-85209-29 kopia klasycznego obuwia sportowego typu sneakers wykonana w skórze i czarnym kolorze przez niemiecką firmę TAMARIS gwarantującą bezkompromisowy komfort użytkowania i jakość.
Dopracowany do perfekcji model jest najlepszą kontynuacją letnich wzorów w wydaniu jesiennozimowym.
Sneakersy bardzo dobrze prezentują się na stopach, są wygodne dzięki użyciu najlepszych gatunkowo skór i polarów. Podwójne zamki umożliwiają rozpięcie obuwia w pomieszczeniach ogrzewanych eliminując przegrzanie stóp. Sneakersy klasyczne, wygodne i ciepłe!
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 8-85209-29 |
|---|---|
| Rodzaj | półbut |
| Marka | TAMARIS |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 85209 |
| Wysokość obcasa | 4,5 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2,5 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 16 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | polar |
| Wkładka | polar |
| Zapięcie | 2 zamki, sznurowane |