Producenci
TAMARIS 8-86214-29 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 38; 39
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
TAMARIS 8-86214-29 - najnowszy model botka lub jak to woli trzewika opracowanego przez niemiecki koncern Tamarisa. Prezentowane obuwie przypomina typ trekkinga posiadające jego właściwości. Botek absorbuje wilgoć stopy jak również uniemożliwia przenikanie wody z zewnątrz.
Obuwie rewelacyjnie prezentuje się na stopach wzbudzając ogólne zainteresowanie osób jak i znawców w tematyce modowej. W prezentowanym obuwiu podziwiać możemy kunszt i dobry smak.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 8-86214-29 |
|---|---|
| Rodzaj | botek, trzewik, trekking |
| Marka | TAMARIS |
| kolor | czarny |
| Wzór/model | 86214 |
| Wysokość obcasa | 2 cm |
| Podeszwa | syntetyk gr. 2,5 cm |
| Cholewka | skóra, DUO-TEX |
| Wysokość całkowita | 22 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | elegancki |
| Wnętrze | skóra, materiał |
| Wkładka | na co dzień |
| Zapięcie | sznurowane, zamek |