Producenci
TAMARIS 8-86418-29 CZARNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 39; 40; 41
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
MARCO TAMARIS 8-86418-29 klasyczne wysokie botki na grubym ciepłym spodzie, wyprodukowane przez niemiecką firmę TAMARIS gwarantującą bezkompromisowy komfort użytkowania i jakość.
Klasyczny i dopracowany do perfekcji model jest najlepiej pożądanym wzorem z uwagi na swoją uniwersalność.
Botki bardzo dobrze prezentują się na stopach, są wygodne dzięki użyciu najnowszej technologii produkcji DUO-TEX. Ocieplane syntetyczną wełną, botek wyposażony w dodatkowy zamek w tyle umożliwiający powiększenie obwodu na wysokości łydki. Klasyczny, wygodny i ciepły!
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 8-86418-29 |
|---|---|
| Rodzaj | botek |
| Marka | TAMARIS |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 86418 |
| Wysokość obcasa | 4 cm |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2,5 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 29 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień, zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | syntetyczna wełna |
| Wkładka | materiałowa |
| Zapięcie | zamek |