Producenci
agama 3017 złoty
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 38
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
AGAMA 3017 - trapery damskie oparte stylistycznie na najlepiej sprzedających się włoskich modelach zimowych tego sezonu.
Przeznaczone dla Pań i młodzieży szukających nowinek modowych lansowanych przez włoskich projektantów.
Modny gruby spód w połączeniu z modnym krojem cholewki wycinanej laserowo czyni z trapera obuwie o którym można powiedzieć, że mogą się podobać.
Traper ładnie prezentuje na stopach podkreślając indywidualne podejście do aktualnego kierunku mody. Produkt oczywiście krajowy.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | traper |
|---|---|
| Marka | AGAMA |
| Kolor | złoty |
| Wzór/model | 3017 |
| Podeszwa | syntetyczna gruba 2,5 cm |
| Wysokość obcasa | 1,5 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 20 cm |
| Obwód cholewki | |
| Tęgość | G |
| Sezon | letni |
| Styl | na co dzień |
| Futrówka | skóra |
| Wkładka | skóra |
| Ozdoba | skóra perforowana laserowo |
| Zapięcie | zamek, sznurowane |