Producenci
exquisite 1229 beż
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 35; 38
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
EXQUISITE 1229 - przepiękne kozaki w typie kowbojki z najnowszej kolekcji polskiego producenta.
Hit na lato, kowbojki przeznaczone dla Pań szukających nowinek modowych lansowanych przez włoskich projektantów.
Elegancka linia kozaka w połączeniu z wycinaną laserowo cholewką czyni z prezentowanego modelu eleganckie obuwie odznaczające się wyszukanym smakiem, a stabilny obcas zapewnia mega wygodę gwarantowaną również wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia.
Obuwie przepięknie prezentuję na stopach podkreślając urodę i wdzięk kobiety idealne do eleganckich ubiorów jak i stylu country.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | kozak, kowbojka |
|---|---|
| Marka | EXQUISITE |
| Kolor | beżowy |
| Wzór/model | 1229 |
| Podeszwa | syntetyczna |
| Wysokość obcasa | 4 cm |
| Cholewka | skóra welurowa |
| Wysokość całkowita | 34 cm |
| Obwód cholewki | 32 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | wiosna, lato |
| Styl | elegancki, na co dzień |
| Futrówka | skóra, materiał |
| Wkładka | skóra |
| Ozdoba | laserowo wycinana cholewka |
| Zapięcie | zamek |