Producenci
exquisite 1393 czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EXQUISITE 1393 - najmodniejsze botki damskie z najnowszej kolekcji polskiego producenta.
Przeznaczone dla Pań żyjących najnowszymi trendami mody włoskiej.
Elegancka linia botków damskich w połączeniu z najnowszym krojem cholewki umożliwia użytkowanie obuwia przez młodzież której to z pewnością dodadzą uroku i szyku.
Obuwie przepięknie prezentuję się na stopach podkreślając urodę i wdzięk kobiety, a najnowszy kształt czubka buta w połączeniu klockowym obcasem powoduje że trudno od niego oderwać wzrok.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Rodzaj | botki |
|---|---|
| Marka | EXQUISITE |
| Kolor | czarny |
| Wzór/model | 1393 |
| Podeszwa | syntetyczna gr 2 cm |
| Wysokość obcasa | 8 cm oklejony skórą |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 18 cm |
| Obwód cholewki | |
| Tęgość | G |
| Sezon | całoroczne |
| Styl | elegancki na co dzień |
| Futrówka | skóra |
| Wkładka | skóra |
| Ozdoba | mosiężna klamra |
| Zapięcie | zamek, klamra |