Producenci
sOliver 5-26351 COGNAC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dostępne rozmiary: 37; 38; 39; 40
Dodaj obuwie do koszyka, a o podanie rozmiaru zostaniesz poproszony w dalszej części składania zamówienia.
s.Oliver 5-26351-41 - markowe saszki damskie dla każdej grupy wiekowej niemieckiego potentata w produkcji obuwia o doskonałych parametrach jakościowych wyprodukowane na wzór kultowych modeli EMU, UGG.
Rewelacyjna jakość jak i efekt wizualny.
www.MILANO-buty.pl JEST AUTORYZOWANYM SPRZEDAWCĄ OFEROWANEGO PRODUKTU.
PREZENTOWANY PRODUKT JEST ORYGINALNY I POCHODZI BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA LUB JEGO DYSTRYBUTORA NA TRENIE KRAJU.
| Kod: | 5-26351-41 |
|---|---|
| Rodzaj | saszki |
| Marka | s.Oliver |
| kolor | cognac |
| Wzór/model | 26351 |
| Wysokość obcasa | 2 cm |
| Podeszwa | syntetyczna 1 cm |
| Cholewka | skóra |
| Wysokość całkowita | 13 cm |
| Tęgość | G |
| Sezon | jesień zima |
| Styl | na co dzień |
| Wnętrze | syntetyczne futerko |
| Wkładka | syntetyczna |
| Zapięcie | wsuwane |